Stowarzyszenia Jurassic Photo Team oraz Hotelu Fajkier  zapraszają na warsztaty fotograficzne na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.  Będzie to gratka dla pasjonatów, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności w fotografii sensualnej, portretowej oraz fotografii aktu. Przez te dwa dni uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach i wykładach prowadzonych przez uznanych fotografów i szkoleniowców: Wacław Wantuch, Andrzeja „Fetish” Frankowski, Robert Wypiór, Marcin Bójko, Piotr Wróblewski, Łukasz Jungto oraz Marcin Woźniak. Będzie to  jedyna i niepowtarzalna okazja spotkania i warsztatów w jednym miejscu z tak znamienitymi nazwiskami fotograficznymi. Nowatorskie rozwiązania organizacyjne pozwalają uczestnikom na maksymalne wykorzystanie wiedzy i doświadczenia naszych prelegentów przez pracę  w małych grupach.

 

Wśród zaproszonych firm potwierdzonymi już są  Foto Plus, Olympus, Eizo, QUANTUUM, Foto Nova.

 

Organizatorzy po raz kolejny chcą zaskoczyć gości niecodziennymi aranżacjami planów zdjęciowych. Punktem kulminacyjnym imprezy będzie spotkanie z Mistrzem Aktu Wacławem Wantuchem. Impreza odbędzie się w Hotelu Fajkier w Lgocie Murowanej. Wstęp na warsztaty jest odpłatny . Liczba miejsc jest ograniczona. Informacje można znaleźć na facebooku grupy : https://www.facebook.com/events/1762349430677363/.  Rejestracji można dokonać w recepcji hotelu tel. 884-877-200.

 

Zeszłoroczna edycja zakończyła się wspaniałymi kadrami jeśli jesteście ciekawi zapraszamy na nasz kanał You Tube tak to wyglądało w zeszłym roku: https://www.youtube.com/watch?v=zR6V6YFIOaU

Szczegółowy program: http://photosummerday.pl/doc/PSD-Nago%C5%9B%C4%87_zakryta-Program.pdf